سخن مدیر عامل

 

امروزه در سیر تحول و پیشرفت صنایع مختلف، صنعت بسه بندی قافله ساری است که خود را در صف اول تحول و پویایی نمایان ساخته است . چرا که ظهور و حضور اقلام مختلف فرآورده های عرضه شده در بازار ، همراهی بسته بندی را ایجاب می کند .

در این راستا لفافه های بسته بندی که نقش همراهی کالاهای عام را در بازار ایفا می کنند در کمتر از سه دهه توانسته اند جایگاه مناسبی برای صنعت و محصولاتی که محتوای این لفاف ها هستند ایجاد کنند. زمان طولانی نمی گذرد که ساده ترین نوع لفافه های بسته بندی حتی برای محصولات ساده بیسکوییت و شکلات به کشور وارد می شدند ولی امروز لفافهایی که از نظر ساختاری پیچیده هستند مانند چند لایه های بسته بندی آبمیوه ها و سوپ ها ، غذای کودک ، داروها و .. در داخل کشور تولیدمی شوند .

این توان بالقوه که در حال تحقق می باشد نوید بخش صنایع تبدیلی و غذایی است که دیگر دغدغه بسته بندی جهت صادرات نداشته باشد .

شاهد این واحدهای تولیدی که اخیرا در عراق و افغانستان توسط سرمایه گذاران ایرانی فعال می شوند از داخل کشور اقدام به تامین لفاف می نمایند . افزایش توان تولید پلیمرهای پایه مانند پروپیلن ، پی وی سی ، ای بی اس و پلی اتیلنکه تاثیر مستقیم در افزایش و تنوع فیلم های پلیمری دارد نیز نوید بخش پیشرفت صنعت بسته بندی می باشد .

بنابر این می توان با نگرشی به سیر تحولات اخیر که نشان دهنده افزایش واحدهای تولید فیلم و چاپخانه ها می باشند و نیز عرضه محصولات جدید بسته بندی به آینده ای شکوفا امیدوار بود .

 

   مهندس حمید رضا طاهری آشتیانی                                                                                                       

 

دفتر مرکزی

تهران خیابان سهروردی شمالی خیابان ابن یمین نبش تقاطع سیبویه پلاک33

           تلفن تماس : 42318000- 021              فکس :42318201 -021
                                        تلفن های مستقیم واحد فروش
                021-42318231-42318232-42318233
                                         کد پستی : 1555633114

کارخانه
                                قم – شهرک صنعتی شکوهیه – فاز 1

 

 

آدرس دفتر مرکزی

آدرس کارخانه

تمامی حقوق این سایت برای شرکت پوشان پلاستیک محفوظ است.